Intercompact

Projekty UE

Firma Intercompact Sp. z o.o realizuje projekt pn. „Wdrożenie nowej technologii produkcji elementów metalowych w przedsiębiorstwie Intercompact Sp. z o.o. celem wprowadzenia nowych produktów dedykowanych branży offshore”Inwestycja Spółki Intercompact obejmuje wdrożenie do zakładu produkcyjnego firmy zakupionych wyników prac B+R dotyczących technologii wytwarzania elementów metalowych do budowy wież wiertniczych i statków z wykorzystaniem dokładnych technik cięcia laserowego i obróbki skrawaniem, dostosowanej do wymagań branży offshore. W konsekwencji realizacji projektu nastąpi zdywersyfikowanie oferty przedsiębiorstwa i powiększenie jej o jedną nową gamę produktową detali metalowych dedykowanych do sektora offshore. Celem przedsięwzięcia jest budowa pozycji konkurencyjnej Spółki jako dostawcy do przemysłu związanego z konstrukcjami do eksploatacji zasobów morza, zarówno na rynku krajowym, jak i wejście z nową ofertą na rynki zagraniczne, szczególnie do krajów skandynawskich.


 

W związku z realizacją projektu pn. „Wdrożenie nowej technologii produkcji elementów metalowych w przedsiębiorstwie Intercompact Sp. z o.o. celem wprowadzenia nowych produktów dedykowanych branży offshore”,realizowanego w ramach Poddziałania 02.02.01. Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne.

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na:

1. Wycinarkę laserową – 1 szt.
2. Pionowe centrum obróbcze -1 szt.

“Wynik postępowania w związku z zakończonym postępowaniem ofertowym nr 1/2018”

 

Pliki do pobrania:

Zapytanie Ofertowe nr 1_2018.pdf
Zapytanie ofertowe 1.2018 – zał. 1.docx
Zapytanie ofertowe 1.2018 – zał. 2.docx